Kultowe DC Shoes

Stworzona z myślą o fanach sportów akcji, dziś podbija serca kolejnych pokoleń miłośników skateboardingu. Marka DC, bo o niej mowa, to obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm odzieżowych na rynku. Obuwie, ubrania i akcesoria sygnowane popularnym logo zyskały już miano kultowych – nie tylko w środowiskach jednej subkultury.

Początki marki

Oficjalną datą założenia marki jest rok 1994. To wtedy z inicjatywy skateboardera Kena Blocka i Damona Way’a powstała firma „Droors Clothing”, znana później pod nazwą DC Shoes. Jednak początki amerykańskiego brandu sięgają jeszcze 1989 roku, gdy świat mody ujrzał pierwszy t-shirt z nadrukiem DC. Przyszli założyciele marki postanowili tworzyć produkty odpowiadające potrzebom fanów sportów akcji. Block zajął się projektami, natomiast Damon dystrybucją i sprzedażą. Jeszcze tylko zmiana nazwy na znaną dziś DC Shoes i gotowe. Marka z rozpędu weszła w świat mody i z roku na rok zyskiwała rzesze nowych fanów.

W stronę skateboardingu

Bardzo ważną rolę w rozwoju firmy CD Shoes odegrał brat jednego z założycieli – Dany. Odnoszący sukcesy na całym świecie skater stał się ambasadorem marki i z czasem – jej największą ikoną. Nieoceniony jest także jego wkład w udoskonalanie produktów DC pod kątem potrzeb i wymagań fanów deskorolki. To właśnie dzięki niemu marka rozpoczęła produkcję wyśmienitej jakości technicznych butów skate, a także designerskiej odzieży i przydatnych akcesoriów.

W świecie mody streetwear

Marka DC od lat z powodzeniem łączy potrzeby ekstremalnego sportu i najnowszych trendów. Wciąż aktualizowane projekty zyskują aprobatę kolejnych pokoleń fanów skateboardingu – ale nie tylko. Dążeniem firmy jest rozszerzenie swojej oferty na innych klientów, nie tylko tych związanych ze sportami akcji. Stąd bogaty asortyment damskiego i męskiego obuwia skate wciąż rozszerza się o różne modele lifestyle. Jesteś fanem mody streetwear? W ofercie DC znajdziesz ciekawe realizacje najnowszych miejskich trendów. Postaw na zadziorny charakter obuwia sygnowanego marką DC i wyróżnij się na ulicy!

Bogata oferta

Dynamicznie rozwijająca się marka DC wciąż poszerza swoją ofertę, przyciągając coraz to nowsze grona klientów. Potrzebujesz sprzętu snowboardowego, kurtki, a może modnych dodatków? W ofercie DC znajdziesz nawet ubrania, obuwie oraz akcesoria dedykowane… kierowcom wyścigowym! Produkty sygnowane amerykańskim brandem to gwarancja najwyższej jakości i nowoczesnego stylu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może cię zainteresować: